KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385592

nr 1338 5592

Herman Hägg

(1884-1966)

Oljemålning, Herman Hägg (1884-1966), Solnedgång, Signerad, 1940. Olja på pannå, 12x20,5

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 27 juli 2020
kl 18:53:20